Akcija uosiui!!

Apsaugos Sistemos


Apsaugos sistemų įrengimas 

Vaizdo stebėjimo sistemos. Ši apsaugos priemonė užtikrins Jūsų privatumą ir leis užfiksuoti objektus. Mūsų kameros leidžia stebėti vaizdą savo telefone per mobiliają aplikaciją, turi night vision funkciją. Greitai ir kokybiškai sumontuojame, pajungiame, apmokome kaip naudotis. Prekiaujame keletos gamintojų vaizdo stebėjimo sistemomis. Jas galite įsigyti tiek su ar be montažo. Kiekvienas pasiūlymas yra rengiamas indvidualiai, atsižvelgiant į namų išplanavimą, galimybes ir poreikius. Kviečiame susisiekti, jog gautumėte komercinį pasiūlymą.

Signalizacijos sistemos. Tai patikimas metodas užtikrinti objektų saugą be žmogaus įsikišimo. Signalizacijos sistemos skirtos apsaugoti objektus, tokius kaip: namai, butai, komercinės patalpos, gamyklos. Apsaugos sistemą galima įdiegti bet kokiame objekte, nepriklausomai nuo jo dydžio. Visi pasiūlymai yra indvidualūs atsižvelgiant į norus ir poreikius.

Nerandate ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes Jums parengsime pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir galimybes. +37060065749