Laiptų Pakopos


Laiptų Pakopos

Medinės laiptų pakopos - gaminamos iš uosio ar ąžuolo kietmedžio masyvo. Laiptų pakopos gali būti lakuojamos, alyvuojamos, beicuojamos pagal jūsų pageidavimą. Mūsų pagamintos pakopos gali būti montuojamos tiek ant betoninio pagrindo, tiek ant laiptų iš metalinių konstrukcijų.

Uosio ar ąžuolo laiptų pakopos gali būti šių tipų:
- Standartinė pakopa
- Pakopa su kietmedžio (uosis, ąžuolas) briauna
- Pakopa su išfrezuotais antipraslydimo grioveliais
- Pakopa su įleista antipraslydimo tarpine
- Pakopa su užklijuota skaidria antipraslydimo juosta

Savo laiptų pakopų gamybai naudojame tik aukščiausios AA klasės uosio arba ąžuolo medieną. Gaminame pakopas iš 4 arba 2 centimetrų klijuotos medienos lakštų. Pakopos alyvuojame Monocoat alyva. Galite rinktis iš daugiau nei 40 norimų atspalvių. Visus atspalvius galite rasti čia. Žinoma gaminame ir priešpakopius, galime išfrezuoti lovelius ledams arba juos sudėti. Šiuo metu gamybos terminas įprastai užtrunka apie pusantro mėnesio.
PAKOPŲ MATMENYS
Medinės laiptų pakopos gaminamos pagal jūsų individualius išmatavimus. Rekomenduojamas minimalus laiptų pakopos gylis 26 cm, maksimalus - 32 cm. Minimalus rekomenduojamas pakopos plotis - 80 cm. Standartinis pakopos storis - 40 mm. 
LAIPTŲ PAKOPŲ KAINOS
Medinių laiptų pakopų kaina grindžiama įkainiu už kvadratinį pakopos metrą. Stačiakampių laiptų pakopų (4 cm storio), gaminamų pagal kliento pateiktus išmatavimus, kainos:
  • Uosio pakopos - 140 €/m2 
  • Ąžuolo pakopos - 160 €/m2

Klijuoto medinio skydo kokybė - A/A, pakopų mediena derinta pagal spalvą ir raštą, be nepatrauklių medienos jungimų (dygiavimo) pagal ilgį ar šakų. Kainos pateiktos Pakopos paruoštos apdailai ir atsiimant įmonės sandeliuose.

 Laiptų pakopos paprastai dengiamos specialiu laku, kuris, eksploatuojant medines pakopas, nenusitrina ir yra atsparesnis mechaniniam pažeidimui ir trinčiai. Taip pat galime priderinti pakopų alyvavimo ar beicavimo spalvą prie jūsų grindų ar durų spalvos.

Kviečiame teikti užklausk el paštu palemonolaiptai@gmail.com arba skambinti +37060065749

 

laiptu pakoposmedines pakoposlaiptu pakoposlaiptu pakoposuosio laiptailaiptu pakoposlaiptu pakoposlaiptu pakoposlaiptu pakoposmedienos pakopos
pakopos su ledlaiptu pakopu gamybalaiptu pakopos
laiptu tureklailaiptu pakoposlaiptu pakopos