Laiptų Pakopos


Savo laiptų pakopų gamybai naudojame tik aukščiausios AA klasės uosio arba ąžuolo masyvo medieną. Gaminame pakopas iš 4 arba 2 centimetrų klijuoto, neskersuoto masyvo. Pakopos alyvuojame Monocoat alyva. Galite rinktis iš daugiau nei 40 norimų atspalvių. Visus atspalvius galite rasti čia. Žinoma gaminame ir priešpakopius, galime išfrezuoti lovelius ledams arba juos sudėti. Šiuo metu gamybos terminas įprastai užtrunka apie pusantro mėnesio.
PAKOPŲ MATMENYS
Medinės laiptų pakopos gaminamos pagal jūsų individualius išmatavimus. Rekomenduojamas minimalus laiptų pakopos gylis 26 cm, maksimalus - 32 cm. Minimalus rekomenduojamas pakopos plotis - 80 cm. Standartinis pakopos storis - 40 mm. 
LAIPTŲ PAKOPŲ KAINOS
Dažniausiai pakopos skiriasi matmenimis, forma, todėl vienos kainos pakopoms nėra. Vis dėl to, užsakant visą laiptinę, galima orientuotis į tokias kainas:
  • Uosio pakopos - 120 €/vnt
  • Ąžuolo pakopos - 160 €/vnt

Kaina su montavimo darbais, pakopų mediena derinta pagal spalvą ir raštą, be nepatrauklių medienos jungimų (dygiavimo) pagal ilgį ar šakų. 

 Laiptų pakopos paprastai dengiamos specialiu kietikliu, kuris, eksploatuojant medines pakopas, nenusitrina ir yra atsparesnis mechaniniam pažeidimui ir trinčiai. Darbams suteikiame dviejų metų garantiją, Jeigu kažkas atsitiktų, dėl mūsų kaltės, kreipkitės, visada suteikiame garantinį aptarnavimą, tai Jums nieko nekainuoja.

Kviečiame teikti užklausk el paštu palemonolaiptai@gmail.com arba skambinti +37060065749

 

laiptu pakoposlaiptu pakoposlaiptu pakoposuosio laiptailaiptu pakoposlaiptu pakoposlaiptu pakoposmedienos pakopos
pakopos su ledlaiptu pakopu gamybalaiptu pakopos
laiptu tureklailaiptu pakoposlaiptu pakopos
Daugiau darbų pavyzdžių mūsų google paskyroje arba facebook.