Trinkelių klojimas


  Mūsų komanda sudaryta iš patirtį turinčių, aukščiausios kvalifikacios specialistų, kurie per savo gyvenimą yra iškloję virš 100000 kv/m. trinkelių ir bortų. Pagal situaciją galime pasiūlyti įvairių spalvų ir raštų trinkeles. Darbus atliekame Nuo A iki Z, o patenktinti klientai yra mūsų prioritetas. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis. Galime pasiūlyti medžiagas ar klojimo darbus atskirai. Orientacinė kaina trinkelių klojimui nuo 8 eur kv/m, orientacinė kaina medžiagoms ir pasiruošimui darbams 20 eur kv/m. Galime pasiūlyti įvairaus diametro klinkerio, akmens, ąžūrines ar betonines trinkeles, bortelius. Mūsų komanda pajėgi sudėti iki 200 kvadratų per dieną! 

Akmeninės trinkelės

Akmeninės trinkelės tai skaldyto granito ar bazalto akmens kubeliai kitaip vadinami ,,bruku‘‘.

Akmenines trinkeles

 Akmeninės trinkelės pasižymi atsparumu smūgiams, apkrovoms, dilimui ir blukimui. Šios rūšies trinkelėmis grindžiama takų, įvažiavimų, aikštelių ir kelių grindinio danga. Akmeninės trinkelės- brangiausias, bet solidžiausias grindinys.

Betoninės trinkelės

Betoninės trinkelės išlieka populiariausios kainos ir kokybės santykiu.

Betonines trinkeles

Betoninės trinkelės tai ekonomiškiausias sprendimas norint įsirengti didesnio ploto grindinį. Platus betoninių trinkelių spalvų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia lengvai priderinti grindinį prie pastato fasado ar prie sklypo landšafto. Betoninės trinkelės klojamos takų, aikštelių, šaligatvių ir lengvųjų automobilių zonoms.  Šios rūšies trinkelės pasižyminti geromis eksploatacinėmis ir estetinėmis savybėmis.

Ažūrinės trinkelės

Ažūrinės trinkelės - puikus sprendimas norint įsirengti originalią grindinio dangą.

Azurines trinkeles

Ažūrinės trinkelės turi ertmes į kurias, pagal norą, galima įrengti veją arba užpildyti skaldele.  Ažūrinės trinkelės tinka takų, parkų, įvažiavimų ir vandens tvenkinių kraštų sutvirtinimui. Lyginant su kitomis, šios rūšies trinkelės reikalauja daugiau priežiūros.

azurines trinkeles
Kviečiame susisiekti +37060065749
trinkeliu klojimas kaunetrinkeliu klojimas kaunetrinkeliu klojimas kaunetrinekliu klojimas kaunetrinkeliu meistrastrinkeliu klojimas kaune